Ben 10 Ultimate Alien

Ben 10: Ultimate Alien to amerykański serial animowany, wyprodukowany przez grupę Man of Action. W światowej i polskiej telewizji emitowany jest na stacji telewizyjnej Cartoon Network. Amerykańska premiera odbyła się 23 kwietnia 2010 roku, natomiast polska premiera miała miejsce 12 marca 2011 roku zaraz po maratonie Ben 10: Obca Potęga. Serial liczy 52 odcinki, w tym 3 serie w tym 12 jeszcze nieemitowanych. Minął kolejny rok z życia Bena. Po zniszczeniu Omnitrixa Ben myślał ponownie o normalnym życiu. Niestety nasz bohater musi stawić czoło nowym kosmitom. Otrzymuje on nowe urządzenie zwane Ultimatrix. Urządzenie to pozwala użyć takich samych przemian jak Omnitrix ale posiada również lepsze, bardziej rozwinięte, silniejsze formy obcych.

Zdjęcie znalezione na stronie Walltastic.com

Używanie Ultimatrixa nie jest łatwe, ponieważ młody chłopiec imieniem Jimmy odkrywa sekret Bena i wyjawia go Światu. Od tej pory Ben staje się największych bohaterem dla dzieci, natomiast dorośli uznają go za zagrożenie dla swoich dzieci i nie tylko. Jakby tego było mało Ben, jego kuzynka Gwen i sprzymierzeniec Kevin są zmuszeni stawić czoła kolejnemu zagrożeniu. Potrzebują oni powstrzymać Agreggor’a przed zdobyciem “ostatecznej nagrody”. Chcąc tego dokonać muszą oni uchronić przed Agreggorem pięciu obcych z Galaktyki Andromedy. Prócz znanych już nam kosmitów do Bena dołączą nowi obcy tacy jak: Wodny Nahaj – silny, ma mocny pancerz, miota wodą, używa wodnych biczy, pochłania wilgoć z powietrza, Energia – posiada pancerz, gorące rękawice z metalu, strzela energią przez dziury w skafandrze, Amfibia – używa elektryczności, kontroluje pioruny i błyskawice, jest niematerialny, teleportuje się przez kable elektryczne.

Armowiertło – trzęsie podłożem, jest silny, posiada pancerz, kopie w ziemi wiertłami na rękach, Terrawiatr – chowa się do skorupy i wywołuje wiatr lub tornada, lata, Nowy Obcy – posiada superszybkość, Clockwork – podróżuje w czasie, używa promieni czasu, Kameleon – kamufluje się, posiada kolec ukryty w ogonie. Reszta przyjacielskich kosmitów Bena osiągnęła ostateczną formę i nowe lepsze moce. Kreskówkę z chęcią obejrzą młodsi widzowie, w szczególności młodzi chłopcy ze względu na ładnie narysowane postacie oraz walki kosmitów. Starsi widzowie też powinni znaleźć w niej cos dla siebie. Ben 10: Ultimate Alien to wspaniała zabawa a jej obejrzenie gwarantuje przyjemnie spędzony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *