Hero 108

Hero 108 to animowany serial produkcji amerykańsko-brytyjskiej opowiadający przygody i perypetie pięciu bohaterów należących do armii Zieloni. Ich głównym celem i ideą jest pokój pomiędzy ludźmi i zwierzętami. Główni bohaterzy to Kapitan Małpa, małpa będąca Królem Małp która wymyśliła armię Zielonych i stworzyła ich siedzibę żeby walczyć z największym wrogiem Wielkim Szachrajem. Działa i walczy w przebraniu człowieka ponieważ uważa,że tak łatwiej dotrze do ludzi a że włada także oprócz języka zwierząt językiem ludzkim to sprawa jest dla niego ułatwiona. Zachowuje się jak i udaje człowieka chociaż często wpada w tarapaty bo nie potrafi do końca stłamsić w sobie małpich przyzwyczajeń i miłości do figli i psot.

Zdjęcie znalezione na stronie Youtube.com

Towarzyszem Kapitana Małpy jest Mędrzec Woo który jako pierwszy człowiek został przyłączony do armii Zielonych.Posiada bardzo wielką wiedzę i doświadczenie i pomaga mu to w prowadzeniu Oddziału Pierwszego do walki ze zwierzętami. Jest bardzo roztargniony,trochę bojaźliwy i często brakuje mu pomysłów co próbuje nadrobić wszechstronną,książkową wiedzą. Jest kolegą z dzieciństwa swojego największego wroga Wielkiego Szachraja. W Oddziale Pierwszym służy między innymi Krzepki Rej który jest najbardziej barwnym jego członkiem potrafi rozśmieszyć swych współtowarzyszy i naiwnie uważa się za najlepszego żołnierza Zielonych.

Hardy Sus to królik który jest jednocześnie Królem Królików.Bardzo zaciekle broni owadów chociaż po przegranej walce ze zwierzętami przeszedł na stronę ludzi. Sonia Enigma to najpiękniejszy żołnierz w Armii Zielonych, choć nie ustępuje reszcie w odwadze i waleczności. Pan Raczy to przywódca Oddziału Pierwszego, który pokonuje przeciwników swoją tajną bronią-ognistymi sztuczkami.Ich największymi wrogami ą Wielki Szachraj który postanowił zaszkodzić ludziom i stworzył Armię Zwierząt,Bracia Zebry,Kosmiczne Cyklopy i Wojownicy Ciemności. Oprócz tych bohaterów w walce bierze udział także cały zastęp zwierząt, które służą Wielkiemu Szachrajowi w walce przeciwko ludziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *