Jam Łasica

Jam Łasica to kolejna kreskówka z serii Cartoon Cartoons czyli Krowy i Kurczaka, Laboratorium Dextera i Atomówek.Głównym i tytułowym bohaterem jest Łasica,który jest bardzo wszechstronnie uzdolnionym, nadprzeciętnie inteligentnym bohaterem który jest wielkim filantropem i bardzo lubi pomagać innym. Pewnego razu oddał swoją własną nerkę dla małego chłopca i zazwyczaj jest bardzo hojny,lubi obdarowywać innych podarunkami. Jest zwierzęciem sławnym na całym świecie. Najbliższymi towarzyszami Łasicy są Pawian który jest jego najlepszym przyjacielem a także odwiecznym rywalem,zwraca się do niego złośliwie-Łasic. Uroku nie dodaje mu jego wiecznie wystający czerwony zadek (Pawian nigdy nie nosi spodni) co przysparza mu wielu drwin i kpin ze strony postaci które spotyka na swojej drodze.

Zdjęcie znalezione na stronie Youtube.com

Nie jest tak inteligentny jak jego przyjaciel,nie posiada także tylu rozlicznych talentów co bardzo mu przeszkadza i bardzo zazdrości Łasicowi jego umiejętności i sławy. Mimo to Łasica chętnie pomaga Pawianowi i stara się być dla niego bardzo miły i uczynny. Pawiana i Łasicę różni także szczęście-Pawian zazwyczaj ma wielkiego pecha. Kolejnym bliskim przyjacielem Łasicy jest Czerwony,znany z bajki Krowa i Kurczak, uwielbia drażnić i denerwować Pawiana. Oprócz owych trzech głównych bohaterów występuje także Generał Kula który jest podwładnym Łasicy, uchodzi za wielkiego wodza,posiada bardzo wielką odwagę i waleczność,mówi wysokim,barytonowym głosem. Loulabelle to podwładna Łasicy pracująca jako jego asystentka.

Cechuje ją uroda robiąca wrażenie na Łasicy,ona sama jest bardzo porządna i pracowita a także bardzo lubi i Łasicę i Pawiana. Łasica wykorzystując swoją urodę i umiejętności Don Juana i często adoruje Loulabelle. Gościnnie w perypetiach Łasicy i jego ziomków biorą także udział Krowa i Kurczak, a sporadycznie w niektórych odcinkach pojawiają się bohaterowie tacy jak-Kobieta z Brodą, Dzidzia Dzidzia, Wacuś Ptak czy Eugene. Przygody Łasicy i Pawiana są bardzo zabawne zwłaszcza, że są oni całkowitymi przeciwieństwami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *