Johnny Test

Johnny test to główny i tytułowy bohater kreskówki amerykańskiej opowiadającej o losach jego i jego dwóch, wybitnie uzdolnionych naukowo siostrach bliźniaczkach-Mary i Susan,które większość czasu spędzają na naukowych badaniach a ich brat młodszy brat Johnny jest ich królikiem doświadczalnym w naukowych testach. Wszyscy mieszkają w mieście Świnioszyce. Najlepszym przyjacielem Johnnego jest jego pies Dukey, który posiada umiejętność mówienia. Codziennie w domu dzieci dochodzi co ciekawych i niezwykłych wydarzeń związanych z eksperymentami dziewczynek a życie Johnnego jest jeszcze ciekawsze,bo obfituje w wiele interesujących doświadczeń choć równie często wypadków.

Zdjęcie znalezione na stronie Youtube.com

Próbuje przekonać siostry do wynalezienia mu w zamian za jego pomoc w eksperymentach przedmiotów które miałyby ułatwić mu życie i spełnić jego zachcianki. Jego ulubionym ubraniem jest koszulka z żółtym radioaktywnym znakiem.Mary i Susan to mózgi każdej operacji, ich głównym zajęciem jest eksperymentowanie. Ich ojciec sceptycznie podchodzi do ich działań i zabrania wykonywania niektórych z nich, choć bliźniaczki potrafią owe zakazy sprytnie obejść. Dziewczynki eksperymentowały także na psie Johnnego co dało mu kilka ludzkich umiejętności. Matka dzieci bardzo niewiele wie o ich życiu,gdyż jest pochłonięta swoją pracą. Oprócz rodzeństwa w kreskówce występuje także wielu ich znajomych i przyjaciół z sąsiedztwa i szkoły a także kilka czarnych charakterów które starają się pokrzyżować plany trójki a także tzw. Wielka Piątka która dąży do pokonania i zniszczenia Johnnego.

Do nich należą między innymi Zizrar(król wszystkich kretów), Zamrażacz Mózgów który by ukraść wynalazki studentów i wykładowców zamroził ich swoją autorską kawą mrożoną, Kot Kłębuszek należący do jednego ze studentów który także posiadł ludzkie umiejętności(jak Dukey) i zamienił wszystkich otaczających go ludzi w koty a także Wujcio Czub nieznoszący dzieci i chcący je wszystkie zamknąć w pokojach z którym do walki stawali Johnny Test i Turbo Tęgie Zabawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *