Kudłaty i Scooby Doo na tropie

Kudłaty i Scooby Doo na tropie to kolejna kresków z serii o Scoobym Doo. Serial ten opowiada o przygodach Kudłatego i Scooby’ego. Scooby Doo to gadający pies,który jest bardzo tchórzliwy i zawsze zwraca się o pomoc do Kudłatego a także tak jak jego pan uwielbia jeść a jego ulubionym przysmakiem są Scooby Chrupki. Kudłaty to jego pan i najlepszy przyjaciel i jemu także brak odwagi i waleczności i też jego ulubionym zajęciem jest jedzenie. Należy do Tajemniczej Spółki, która ma do wykonania różne tajemnicze i interesujące misje. Dostają oni w spadku po wujku Kudłatego Albercie duży dom. Wuj Albert to naukowiec i jego tajemnicze zniknięcie powoduje, że o jego wynalazki zaczynają prosić się osoby o niecnych zamiarach.

Zdjęcie znalezione na stronie Eonline.pl

Jako że naukowiec ma sporo wrogów a także wynalazł tajemniczą formułę która pozwala na osiągnięcie nieśmiertelności i wspaniałych umiejętności, to bardzo wiele osób po jego zniknięciu będzie czyhać na jego przejęcie jego wynalazków..Oprócz domu Kudłaty i Scooby dostają po wujku także milion dolarów i nanotechnologię. Owa nanotechnologia to Scooby Chrupki po zjedzeniu których dostaje się różne moce, na każdy chrupek przypada inna moc. Szybko się ową moc zdobywa ale niestety równie szybko traci. Główną z osób które mają złe zamiary jest docent Phibes i to głownie z nim Scooby i Kudłaty muszą walczyć i to jego niecne plany krzyżują.

Całe szczęście cały czas mogą liczyć na pomoc wuja Alberta, który choć zniknął w tajemniczych okolicznościach nadal czuwa nad swoimi przyjaciółmi i zawsze ostrzega ich przed kolejnym wrogiem dając im wskazówki jak mają go unicestwić.Scooby Doo i Kudłaty do walki z wrogiem używają pomocy Tajemnej Maszyny a także jedzą Scooby Chrupki, by osiągnąć niezwykłe umiejętności i mieć szansę w walce z Phibesem. Docent Phineus Phibes jest szefem tajnej organizacji i jego jedynym życiowym celem jest zdobycie tajnej formuły wuja Alberta, ponieważ chce stać się nieśmiertelny i posiadać nadludzkie moce. Doktor Trebla to prawa ręka i największy powiernik Phibesa i to on pomaga mu w walce z Kudłatym i Scoobym Doo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *