Lego Fabryka Bohaterów

Lego: fabryka bohaterów to amerykański mini serial opowiada przygody bohaterów serii zabawek Lego Hero Factory. Są to wszechmocni,potężni i nieustraszeni bohaterowie którzy za zadanie mają ratowanie wszechświata przed złem. Rekruci muszą walczyć z najbardziej niebezpiecznymi,wrogimi i groźnymi stworami. Ich największymi wrogami są strzelający kwasem Corroder, szalony snajper Xplode i nieustraszony i bardzo niebezpieczny Rotor. Fabryka Bohaterów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku projektuje, konstruuje i wysyła zrobotyzowanych herosów do walki ze złoczyńcami, rozwiązywania sytuacji kryzysowych i przywracania pokoju w całym wszechświecie. Fabryka Bohaterów znajduje się w niezwykłym mieście Makuhero City. Oto najlepsze roboty w fabryce bohaterów: Nex jest jednym z najnowszych rekrutów wyprodukowanych w Hero Factory.

Zdjęcie znalezione na stronie Youtube.com

Jest spokojny, opanowany i cichy i jest specem od broni. Jednak gdy tylko potrzebne są jego umiejętności, jest natychmiast skoncentrowany i gotowy do akcji. to nieustraszony twardziel, na którym można polegać. Stormer to nowy model ale jest typem klasycznego bohatera. Jest lojalny i rzeczowy. jest odważny i twardo stąpa po ziemi. Przyznaje, że lub rywalizować, zatem status najlepszego robota w organizacji z pewnością jest dla niego satysfakcjonujący. Breez jest niezwykle inteligentna i ma wrodzony talent dyplomatyczny, ale potrafi także walczyć jak lwica o młode, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo niewinnych osób. Furno jest naprawdę wyjątkowy. To najnowszy i najnowocześniejszy model.

Niewątpliwie Furno ma zadatki na prawdziwego bohatera… oczywiście jeśli szczęście mu dopisze i przetrwa w jednym kawałku.Surge to buntownik z ogromną siłą rażenia. Ma dobre zamiary, dopóki coś go nie wkurzy. Bulk należy do starannie dobranego elitarnego oddziału Stormera. Jest to jeden z najbardziej wytrzymałych i najsilniejszych bohaterów w historii. Stringer to jedyny bohater, którego Stormer uważa za stałego członka oddziału.
Niezależnie od niebezpieczeństwa misji i typu zagrożonych osób lub obiektów Stringer zawsze zachowuje spokój .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *