Młodzi Tytani

Młodzi tytani to kreskówka oparta na komiksie o tej samej nazwie,opowiadająca przygody piątki nastolatków towozących grupę superherosów zwaną Młodymi Tytanami-to Robin,Cyborg,Gwiazdka, Besta i Raven. Owa piątka pilnuje porządku i bezpieczeństwa mieszkańców miasta Jump City. Zamieszkują w wieży Tytanów położonej na wyspie blisko Jump City której okna wychodzą na wszystkie strony miasta i w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa lub wydarzenia natychmiast wyruszają na pomoc i odsiecz zagrożonym. Zmagają się z pospolitymi rabusiami,złodziejami, opryszkami a także wielkimi szychami światka przestępczego, recydywistami i wszelkiego rodzaju potworami. Czasem muszą udać się poza miasto a nawet planetę Ziemię, by pomóc potrzebującym.

Zdjęcie znalezione na stronie Youtube.com

Na piątkę Tytanów zawsze czyha sporo niebezpieczeństwa a także wszelkiego rodzaju problemów związanych nie tylko ze światem zewnętrznym ale także nimi samymi i ich wzajemnymi relacjami. Mogą więc walczyć z potworami zagrażającymi ludzkości ale także mogą rozwiązywać problemy, kłótnie i spory między sobą. Robin to przywódca Młodych Tytanów, uwielbia korzystać z wszelkich nowinek technicznych gadżetów. Jest bardzo odważny,waleczny, charyzmatyczny i wysportowany. Bardzo lubi stawiać na swoim i ta upartość i nieugiętość często powodują konflikty. Darzy wielkim uczuciem Gwiazdkę.

Bestia to zielony chłopiec,który ma dar zmieniania się w każde zwierzę. Cyborg to pół człowiek pół maszyna,co jest jego atutem ponieważ może wykorzystać swoje umiejętności i siłę w walkach. Jest dosyć dziecinny i bardzo kłótliwy,co często wpędza go w potyczki słowne z Robinem. Gwiazdka to kosmitka, jest bardzo łagodna i przyjacielska. Terra ma władzę nad Ziemią i w końcu zdradziła swoich przyjaciół Młodych Tytanów na rzecz ich wroga Slade’a. Raven to tajemnicza dziewczyna, która kieruje się swoimi emocjami i intuicją. Ich główny wróg to Slade, który od początku istnienia ich drużyny stara się im zaszkodzić. Ich kolejnym wielkim przeciwnikiem jest także demon Trygon, który próbował zniszczyć świat i posiada wiele zabójczych umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *