Nieustraszeni Bracia Adrenalini

Kreskówka opowiada specyficznych przygodach trzech braci,ich imiona to-Xan,Adi i Enk. Posługują się oni swoim własnym, unikatowym językiem który jest niezrozumiały dla innych. Ich głównym zajęciem są popisy kaskaderskie, które mają na celu rozbawić i uatrakcyjnić czas dzieci i dorosłych. Bracia swoje sukcesy kaskaderskie zawdzięczają głownie wielkiemu szczęściu niż wielkim umiejętnościom i profesjonalizmowi ale i tak mają rzesze fanów a ich występy bardzo się podobają. Największy i najsilniejszy a także najstarszym z braci jest Adi który ma długie, kręcone czarne wąsy i jest bardzo gruby i duży i mimo swojej przewagi wiekowej to jego pomysły są zazwyczaj najdziwniejsze i najgłupsze co oznacza, że niosą za sobą najwięcej ryzyka i adrenaliny.

Zdjęcie znalezione na stronie Kreatywne-dzieciaki.pl

Mimo tego,że jest najsilniejszy(i to wykorzystują bracia w swych sztuczkach) jest także dosyć strachliwy i tchórzliwy i potrzebuje wsparcia przynajmniej jednego z braci,by podjąć jakieś działanie. Xan Adrenailini to mężczyzna któremu natura poskąpiła włosów ponieważ posiada on tylko jeden kosmyk włosów na głowie a także złoty ząb. Jest albo najbardziej odważny albo najbardziej nieostrożny bo nie nosi kasku podczas kaskaderskich sztuczek i występów. Jego odwaga sprawia, że ma najciekawsze i najniebezpieczniejsze przygody. Cechuje go wielkie uwielbienie do płci przeciwnej i bardzo często chwyta się przeróżnych sposobów na podryw. Bardzo często(choć nie zawsze) adorowane przez niego kobiety okazują się brzydkie bądź też wychodzi na jaw, że są mężczyznami.

Enk Adrenalini to najmniejszy,najchudszy i najmłodszy z braci i to on zazwyczaj wpada w największy kłopoty i najdotkliwiej odczuwa skutki niebezpiecznych zabaw. Mimo swej cherlawości jest bardzo odważny i waleczny, bardzo zaciekle broni słabszych a sprowokowany może poczynić niezłe szkody i uszkodzić przeciwnika. Jak widać więc jest bardziej męski i dojrzały niż jego silniejsi i więksi bracia. Perypetie braci Adrenalini jak widać obfitują w różnorodność i dziwne sytuacje a także w nieobliczalną ilość adrenaliny i ekstremalnych sztuczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *