Niezwykłe przypadki Flapjacka

Niezwykłe Przypadki Flapjacka to przygodowo-fantastyczna kreskówka opowiadająca losy małego chłopca który został wychowany przez wieloryba o imienia Bańka i oboje mieszkają teraz w mieście Sztormowo. Bańka uratował od utonięcia pirata Kapitana Knykcia i teraz razem w trójkę spędzają czas w porcie i starają się zdobyć pieniądze która umożliwią im wyruszenie w podróż i zdobycie tytułu Łowcy Nagród. Flapjack jest zafascynowany piratem i jest przez niego inspirowany poprzez historię o wyprawach morskich i przygodach na morzu które opowiada mu Kapitan Knykć. Flapjack musi sobie jednak zasłużyć na wyruszenie w podróż i jest stale testowany i sprawdzany przez Kapitana co bardzo często ładuje go w tarapaty. Flapjack i Kapitan Knykć marzą o popłynięciu i zamieszkaniu na Cukrowej Wyspie, wspaniałym miejscy gdzie wszystko jest zrobione z każdego rodzaju słodyczy.

Zdjęcie znalezione na stronie Dailymotion.com

Flapjack to bardzo grzeczny,pomocny i rezolutny chłopiec który chce zostać doceniony przez Kapitana Knykcia choć bardzo często to on musi pomagać Knykciowi w opałach i wyciągać go z kłopotów. Kapitan Knykć to bardzo egoistyczny,chełpliwy i chciwy pirat który usprawiedliwia swoje złe działania (kradzieże, rozboje, picie) swoim ciężkim,pirackim życiem i ciągłą włóczęgą. Ma o sobie bardzo wygórowane zdanie, uważa się za najlepszego i najodważniejszego pirata jaki kiedykolwiek żył. Jest bardzo dziecinny.Bańka to urocza wielorybica która uwielbia Flapjacka i kocha go jak własnego syna za to niezbyt przepada za piratem Knykciem. Nie przepada za przygodami i próbuje je wyperswadować Flapjackowi ale zazwyczaj nieskutecznie.

Trójka mieszka w porcie w mieście Sztormowo i tam mają bardzo wiele ciekawych przygód i perypetii.Między innymi spotykają Posejdona a także wielu bohaterów związanych z Cukrową Wyspą a także przyjaciół Flapjacka np. Lolly czy Sally w której Flapjack się podkochuje a ona uważa, go za jedyny ciekawy element Sztormowa. Przygody trójki głównych bohaterów a także towarzyszących ich przyjaciół i wrogów są pełne ciekawych sytuacji i niezwykłych momentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *